10 років успішної праці та стабільного зростання!

🎉Дорогі друзі та партнери, наша команда відзначає наш перший ювілей – 10 років успішної праці та стабільного зростання!

🕒Як все починалось?
Ідея заснувати компанію народилася в 2013 році з виробництва металевих електричних шаф низької напруги в підтримку DTEK. Наші перші клієнти – “НАУКОВО ВПРОВАДЖУВАЛЬНА ФІРМА”ВЕНБЕСТ – ЛТД” та “Ропа-Україна” визначили наш шлях до успіху.

⚙️Розвиток та зростання!
За ці 10 років ми значно розширили виробничий парк та зібрали команду з 40 відданих професіоналів.
Ми розуміли, що бізнес – це не тільки стандартизовані рішення, тому впровадили індивідуальний підхід до виконання кожного проекту. Розширили асортимент, впровадили у виробництво деталі і конструкції в нових напрямках і сферах.

👌Виклики та Перемоги!
Конкуренція та відкриття нових підприємств були складними випробуваннями, але ми не просто вижили, ми зростали та розширювали свої можливості. Останнім часом, стрімка інфляція та дефіцит кваліфікованих працівників стали новими викликами, але ми пишаємося тим, що можемо впоратися з ними.
Ми побудували довгострокові відносини з більшістю постачальників та постійними клієнтами, разом з якими спільно перемагаємо складні виклики економічного спаду, пандемії COVID-19, а сьогодні – повномасштабної війни.

💪Пишаємося!
Ми завжди ставили якість на перше місце, і наш успіх – результат спільних зусиль та відданості нашої команди.
Наша команда є ключовою складовою успіху! Ми відповідальні за наших працівників, тому надаємо можливість навчання та розвитку в дружньому колективі однодумців. За ці роки більше 50 студентів пройшли виробничу практику та стажування на нашому підприємстві, а найкращі отримали своє місце в нашій згуртований команді.

❓Що Нас Чекає?
Перед нами багато нових проектів і ми прагнемо вдосконалюватись та інтегрувати найсучасніші технології у виробництво. Наша мета на наступне десятиліття – лідерство в галузі та надання клієнтам більше ніж просто послуги в металообробці.

💙💛Дякуємо Вам, нашим друзям і партнерам, за Вашу підтримку та довіру протягом цих років!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору