Розширюємо горизонти: поповнюємо парк обладнання новим вертикально-свердлильним верстатом!

🔧Цей сучасний верстат спроектований для виконання широкого спектру завдань з неперевершеною точністю та ефективністю:
– Глухі та наскрізні отвори
– Розсвердлювання і зенкування
– Розточування та нарізання різьби
🔎За допомогою цього обладнання можна виготовляти деталі з максимальним діаметром отворів до 32 мм і можливістю нарізання різьби в отворах діаметром до M24 (мм). Наш верстат бездоганно справляється з різними типами матеріалів – сталь, чавун або кольорові метали – входять до сфери його компетенції.
❗Однією з головних переваг нового верстата є поєднання високої потужності та прецизійної точності. Цей динамічний дует гарантує, що будь-який проект виконується швидко, але з ретельною точністю.
🔩Розширюючи наш парк обладнання, ми також розширюємо спектр послуг, які можемо запропонувати клієнтам – від виготовлення складних металоконструкцій до дрібних прецизійних деталей – ми готові втілити ваші ідеї в реальність.
💵Щодо вартості послуги свердління, то чим більше отворів в деталі, тим дешевше! Більша частина початкової вартості пов’язана з часом налаштування та фіксації кожної деталі, тому деталь з великою кількістю різьбових отворів коштує набагато дешевше за кожен наступний отвір після першого. Але якою б складною не була деталь, ми впевнені, що можемо запропонувати найбільш конкурентну ціну на ринку.
Переконайтеся в перевазі роботи з ЕСІ ПРОММЕТАЛ, замовляйте розрахунок за ☎️ +38 0456 33-42-06, +38 068 919-11-81, +38 095 598-62-62 або 📧 esi-pm@ukr.net

Прокрутити вгору