Відтепер в нашому технічному парку є новий сучасний портативний лазерний зварювальний апарат!

❗Раді повідомити, що виробничі потужності ЕСІ ПРОММЕТАЛ розширюються 😀 – відтепер в нашому технічному парку є новий сучасний портативний лазерний зварювальний апарат! Це передове обладнання дозволяє зварювати різноманітні матеріали з високою точністю швидко, легко та ефективно.

Однією з найбільших переваг лазерного зварювання є його здатність створювати надзвичайно міцні та довговічні зварні шви навіть на тонких матеріалах. Новий апарат може зварювати деталі з нержавіючої сталі, вуглецевої сталі, оцинкованої сталі та алюмінію товщиною від 1 мм до 5 мм (або до 3 мм для алюмінію), що робить її універсальним доповненням до нашого набору інструментів.
Ще однією перевагою лазерного зварювання є його точність. За допомогою сфокусованого променя світла ми можемо реалізовувати зварювання під будь-яким кутом, працювати з найскладнішими та важко доступними зварювальними швами та формами деталей. Це означає, що ми можемо створити чисті, рівномірні та точні зварні шви, які відповідають навіть найвибагливішим потребам.
Нарешті, лазерне зварювання є відносно швидким і ефективним процесом. Завдяки нашому новому портативному апарату ми можемо завершувати зварювання швидко й без необхідності тривалого налаштування чи подальшої обробки. Це означає, що ми можемо запропонувати швидший час виконання та більш конкурентоспроможні ціни для наших клієнтів.
Переконайтеся в якості наших послуг зварювання, телефонуйте ☎ +38 0456 33-42-06, +38 068 919-11-81, +38 095 598-62-62 або пишіть на e-mail 📧: esi-pm@ukr.net

Прокрутити вгору