Металеві каркаси для модульних будинків і споруд!

Компанія ЕСІ ПРОММЕТАЛ спеціалізується на проектуванні та виробництві високоякісних металевих каркасів, які забезпечують ідеальну основу для модульних будівель.


🔨Стандартний металевий каркас для модульних будинків і споруд представляє собою блок прямокутної форми. Кожна рама ретельно сконструйована з використанням гнутого сталевого профілю товщиною 4 мм (несучі елементи підлоги – 3мм, несучі елементи перекриття – 2мм). Це забезпечує виняткову міцність і цілісність конструкції, гарантуючи довговічність модульних будівель.
🔨Металевий каркас стандартного розміру має ширину 2,4 м і довжину 6 м, надаючи значну свободу в проектуванні. Ці розміри були оптимізовані для зручності транспортування, забезпечуючи ефективну логістику.
🔨Наші металеві каркаси розроблені з думкою про практичність, тому кожен каркас виконаний у розбірній формі, що складається з підлоги, стелі та окремих кутових стійок. Такий модульний підхід забезпечує легке транспортування та ефективну збірку на місці. Ви можете заощадити дорогоцінний час і ресурси, забезпечуючи при цьому стабільність і довговічність вашої модульної будівлі.
🔨Сфери застосування наших металевих каркасів дуже широкі: модульні офіси, офіси на будівельних майданчиках, місця проведення подій, притулки для ліквідації наслідків стихійних лих, мобільні медичні пункти та лабораторії, роздрібні магазини та інші комерційні приміщення тимчасового призначення.
⚙️Хоча наші стандартні металеві каркаси відповідають потребам більшості застосувань, ми пишаємося тим, що можемо запропонувати повністю індивідуальні варіанти. Наша команда експертів готова до тісної співпраці, щоб спроектувати та виготовити рами, які точно відповідатимуть вашим конкретним вимогам. Незалежно від того, чи потрібні вам інші розміри, додаткові несучі елементи або унікальні функції, у нас є досвід, щоб втілити ваше бачення в життя.

Давайте обговоримо ваші вимоги до металевого каркасу, щоб розпочати успішний проект для вашої модульної будівлі: тел.: +38 0456 33-42-06, +38 068 919-11-81, +38 095 598-62-62 або пишіть e-mai: esi-pm@ukr.net

Прокрутити вгору