Металеві елементи для меблів з металу на замовлення!

До уваги всіх любителів стильних меблів!
Шукаєте унікальні металеві меблі або ідеальну металеву опору для своїх меблів?

Не варто витрачати час далі! З радістю повідомляємо, що компанія “ЕСІ ПРОММЕТАЛ” приймає замовлення на виготовлення меблів з металу та металевих елементів для меблів будь-якої складності на замовлення.
Спеціалізуємося на виготовленні металевих опор для столів, стільців та ліжок, а також металевих стелажів, вішалок, журнальних столів та меблів у стилі лофт. Наші металеві елементи та меблі однаково можна використовувати як для зовнішнього, так і для внутрішнього розміщення, що полегшує Вам створення стильного та функціонального житлового простору.
Стиль лофт є модним вибором для дизайну інтер’єру, а металеві меблі ідеально підходять для додавання індустріального та унікального відтінку будь-якому інтер’єру.
Металеві елементи можуть бути виготовлені з чорної сталі або нержавіючої сталі, а за бажанням клієнта пофарбовані порошковою фарбою. Це означає, що Ви можете налаштувати колір відповідно до бажаного дизайну приміщення.
Однією з переваг металевих меблів є їх довговічність. Метал стійкий до зношування, крім того, металеві меблі легко чистити та обслуговувати, що робить їх практичним вибором для людей, які цінують час та гроші.
Всі замовлення розраховуються індивідуально, а наші інженери-конструктори допоможуть Вам розробити креслення та підібрати метал потрібної товщини. Гарантуємо, що термін виготовлення Вашого замовлення не перевищить 14 днів, а це означає, що Ви можете отримати металеві меблі з металу або металеві елементи на замовлення в найкоротші терміни!
У нашій компанії ми пишаємося тим, що втілюємо в життя будь-які ідеї наших клієнтів. Завдяки нашому досвіду в металообробці ми можемо створити унікальні та функціональні металеві меблі, які відповідають вашим конкретним потребам.
Не погоджуйтеся на меблі масового виробництва. Дозвольте нам допомогти Вам створити єдиний у своєму роді виріб, який буде відповідати Вашим вподобанням і потребам.

Телефонуйте +38 0456 33-42-06, +38 068 919-11-81, +38 095 598-62-62 або пишіть на e-mail: esi-pm@ukr.net

Прокрутити вгору